בלי ג'ון אוגו שנהג בשכרות והושעה וללא חאתם עבד אלחמיד שמחלים מתאונת דרכים שבה היה מעורב אתמול, התארחה הערב (ראשון) הפועל באר שבע אצל מכבי נתניה בפתיחת הפלייאוף העליון.
ברק בכר. רוצה לפתוח את הפלייאוף ברגל ימין. צילום: ראובן שוורץברק בכר. רוצה לפתוח את הפלייאוף ברגל ימין. צילום: ראובן שוורץ
ברק בכר. רוצה לפתוח את הפלייאוף ברגל ימין. צילום: ראובן שוורץ
(ברק בכר. רוצה לפתוח את הפלייאוף ברגל ימין. צילום: ראובן שוורץ)
קווין טאפוקו פתח בהרכב של ברק בכר במקום אוגו ובן תורג'מן עלה ב-11 במקום אלחמיד. מיגל ויטור שהחלים מפציעה חזר למרכז ההגנה ופתח על חשבונו של שיר צדק.
באר שבע אמנם פתחה בצורה נחושה יותר, אך לא הצליחה לנצל את היתרון שלה לשערים. בדקה ה-39 היא הגיעה להזדמנות הטובה ביותר שלה במחצית הראשונה אבל בן שהר שהגיע למצב נגיחה מצוין החטיא מול דני עמוס והתוצאה נשארה מאופסת עד המחצית.
בן ביטון (מימין) מול ירושלמי. חיסורים רבים בסגל של באר שבע. צילום: ראובן שוורץבן ביטון (מימין) מול ירושלמי. חיסורים רבים בסגל של באר שבע. צילום: ראובן שוורץ
בן ביטון (מימין) מול ירושלמי. חיסורים רבים בסגל של באר שבע. צילום: ראובן שוורץ
(בן ביטון (מימין) מול ירושלמי. חיסורים רבים בסגל של באר שבע. צילום: ראובן שוורץ)
בדקה ה-58 האורחת עלתה ליתרון. כדור קרן של מאור מליקסון הגיע לראש של מיגל ויטור שנגח נהדר לרשת העליונה של עמוס. חזרה נהדרת למגרשים של הבלם הפורטוגלי.
מיגל ויטור חוגג. העלה את באר שבע ליתרון. צילום: ראובן שוורץמיגל ויטור חוגג. העלה את באר שבע ליתרון. צילום: ראובן שוורץ
מיגל ויטור חוגג. העלה את באר שבע ליתרון. צילום: ראובן שוורץ
(מיגל ויטור חוגג. העלה את באר שבע ליתרון. צילום: ראובן שוורץ)
בדקה ה-76, מיכאל אוחנה חזר לשחק לראשונה מזה 11 חודשים כשעלה כמחליף במקומו של מיגל ויטור. עד לסיום יונס מלאדה עוד הגיע לשני מצבים טובים אבל לא הצליח לכבוש. בסיום: 0:1 חשוב מאוד לבאר שבע.
הליגה יוצאת לפגרת הנבחרת ובעוד שבועיים תחזור הפועל באר שבע לאצטדיון בנתניה ותתארח אצל הפועל חדרה.