אחרי הניצחון הגדול על עירוני רחובות, אירחה היום (שישי) מ.כ. באר שבע את הפועל אשדוד. הקבוצה של אבנר דרורי קיוותה לנצל את ההפסד של היריבה בחצי גמר הגביע אבל כבר מתחילת המשחק, האורחת היתה טובה יותר.
טל פאר נעצר על ידי שם טוב. הפסד צפוי לסגנית המוליכה. צילום: הרצל יוסףטל פאר נעצר על ידי שם טוב. הפסד צפוי לסגנית המוליכה. צילום: הרצל יוסף
טל פאר נעצר על ידי שם טוב. הפסד צפוי לסגנית המוליכה. צילום: הרצל יוסף
(טל פאר נעצר על ידי שם טוב. הפסד צפוי לסגנית המוליכה. צילום: הרצל יוסף)
המארחת לא הצליחה לפתוח בצורה טובה ואחרי שוויון 2:2, ברחה הקבוצה של אולג בוטנקו עם ארבעה שערים רצופים כבר אחרי שבע דקות. סטפן צ'יריץ' ומילוש בויאשיץ' נכנסו מאוחר למשחק וטל הרשקוביץ' עם שערים יפים הוביל את אשדוד ליתרון מבטיח.
הזר הגרמני של אשדוד, גאבור לנגאנס, הבקיע שלושה שערים עד המחצית והוביל את אשדוד ליתרון של שבעה שערים ויחד עם טל הרשקוביץ פתחו יתרון בלתי מחיק. בהפסקה היתרון של האורחים עמד עם שבעה שערים, 11:18.
מילוש בויאשיץ'. יכולת טובה שלו לא הספיקה. צילום: הרצל יוסףמילוש בויאשיץ'. יכולת טובה שלו לא הספיקה. צילום: הרצל יוסף
מילוש בויאשיץ'. יכולת טובה שלו לא הספיקה. צילום: הרצל יוסף
(מילוש בויאשיץ'. יכולת טובה שלו לא הספיקה. צילום: הרצל יוסף)
בפתיחת המחצית השנייה עשתה באר שבע קולות של קאמבק וכבר צמצמה ל-20:26 בעיקר בזכות יכולת טובה של מילוש בויאשיץ', אבל ההגנה שלה היתה חדירה מאוד והשוער גל הרשקוביץ ביכולת פחות טובה מהמשחק הקודם לא הצליחו לבצע עצירות.
צח מלול התעורר מאוחר ועם שני שערים בלבד היה קשה למארחת להישאר בקצב של דור קלדרון ושי הרשקוביץ המצוינים שחדרו פעם אחר פעם את ההגנה של המארחת. לקראת הסיום, מאמן היריבה אולג בוטנקו שיתף את שחקני הספסל כשגאבור לנגאנס שנפצע לא חזר לשחק במחצית השנייה. בסיום: 28:33 משכנע מאוד לאשדוד.
יובל שמש. הקבוצה שלו תחפש ניצחון בחולון. צילום: הרצל יוסףיובל שמש. הקבוצה שלו תחפש ניצחון בחולון. צילום: הרצל יוסף
יובל שמש. הקבוצה שלו תחפש ניצחון בחולון. צילום: הרצל יוסף
(יובל שמש. הקבוצה שלו תחפש ניצחון בחולון. צילום: הרצל יוסף)
כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 9 שערים, סטפן צ'יריץ' 6 שערים, לוקה דאצ'ביץ' 3 שערים, טל פאר, יובל שמש וצח מלול 2 שערים כ"א.
המשחק הועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של מיינט באר שבע.
ביום חמישי הבא (19:00) תתארח מ.כ. באר שבע שנשארת במקום התשיעי עם 12 נקודות אצל מ.כ. חולון שעלתה השבוע לגמר גביע המדינה ותנסה לצבור ניצחון חוץ נוסף כדי להתקרב לפלייאוף העליון.