הידיעה הבוקר על ההצטרפות הצפויה של אלונה ברקת למפלגת "הימין החדש" של נפתלי בנט ואיילת שקד מעוררת סערה בבאר שבע. רבים מאוהדי הפועל באר שבע מוטרדים בנוגע לספקולציות השונות של אנשים שדואגים לעתידו של המועדון שהיא נמצאת בראשו ב-11 השנים האחרונות.
צפו במסיבת העיתונאים של אלונה ברקת:
גורמים בכירים בהפועל באר שבע העריכו בשעות הבוקר כי ההתפתחות הפוליטית החדשה לא תגרום בשלב זה להפסקת הפעילות של אלונה ברקת במועדון. יש הסבורים שקיימת סיטואציה שגם אחרי הבחירות היא תוכל להמשיך לנהל את המועדון. גורם בקבוצה אמר: "אלונה לא מתכוונת לעזוב את המועדון והיא תמשיך להיות הבעלים שלו". השאלה הגדולה היא האם היא תצטרך להעביר את זכויות הניהול לגורם אחר מטעמה.
בעקבות טענות שונות שעלו על כך שמסיבת העיתונאים של אלונה ברקת תעסוק בנושאים פוליטיים הבהירו במועדון כי ההתכנסות תעסוק בנושאים שקשורים להפועל באר שבע בלבד. מעיריית באר שבע נמסר: ״הנחיות העירייה ברורות שלא ייעשה שום שימוש או אמירה פוליטיים במתקנים עירוניים. מבדיקה שערכנו מול הנהלת המועדון הובהר חד משמעית, כי לא ייעשה שום שימוש פוליטי במתקן ומסיבת העיתונאים לא תעסוק בנושאים פוליטיים. מסיבת העיתונאים תעסוק אך ורק בעתיד המועדון.״