עם שני ניצחונות רצופים ושישה משחקים ללא הפסד רצתה הערב (ראשון) הפועל באר שבע להמשיך במומנטום כשאירחה את הפועל כפר סבא. המשחק התקיים באצטדיון בנתניה בגלל עונש הרדיוס שהוטל על הקבוצה לאחר הקריאות הגזעניות שהושמעו במהלך המשחק מול עירוני קריית שמונה.
דויד סימאו. ערך בכורה בהרכב.דויד סימאו. ערך בכורה בהרכב.
דויד סימאו. ערך בכורה בהרכב.
(ראובן שוורץ)
הקשר הפורטוגלי דויד סימאו ערך בכורה בהרכב של יוסי אבוקסיס במקומו של ז'וסוואה פשקיירה שנעדר בגלל כרטיסים צהובים. רמזי ספורי, אלטון אקולטסה , ניב זריהן ובן שהר פתחו בחלק הקדמי.
הפתיחה של האורחת הייתה טובה יותר וכבר בדקה ה-11 היא עלתה ליתרון מפתיע. דן עזריה הכניס כדור עומק ליהב אפריאט שהתגבר על אורן ביטון ומיגל ויטור וניצל יציאה רעה מאוד של אוהד לויטה כדי לגלגל לרשת. בן שהר ניסה את מזלו בנגיחה אבל מצא את המשקוף של איתמר ישראלי.
אורן ביטון (משמאל) מול יהב אפריאט.אורן ביטון (משמאל) מול יהב אפריאט.
אורן ביטון (משמאל) מול יהב אפריאט.
(ראובן שוורץ)
בדקה ה-36 באר שבע השיגה את השוויון. דויד סימאו הגביה כדור חופשי, מרואן קבהא הסתובב על קו הרחבה ובעט כדור שפגע בגרשון קופי וחדר פנימה. שער בכורה העונה לקשר שכובש ביום הולדתו ה-29. שבע דקות מאוחר יותר אביב סולומון נגע בכדור ברחבה והשופט, אוהד אסולין אחרי בדקה ב-VAR הצביע על הנקודה הלבנה. בן שהר כבש את שערו ה-12 העונה והשלים מהפך אדום. 1:2 לבאר שבע במחצית.
בן שהר (משמאל) ורמזי ספורי חוגגים.בן שהר (משמאל) ורמזי ספורי חוגגים.
בן שהר (משמאל) ורמזי ספורי חוגגים.
(ראובן שוורץ)
במחצית השנייה האורחת רצתה להשוות אבל דווקא באר שבע הייתה מסוכנת יותר. אלטון אקולטסה הרבה להחמיץ עד שהגיעה הדקה ה-79 שבה שחקן הכנף פרץ מצוין באגף שמאל, בעט כדור שאיתמר ישראלי הדף למרכז הרחבה ורמזי ספורי כבש את השלישי של קבוצתו בדרך לניצחון.
ביום ראשון הבא (1.3, 20:15) תסיים הפועל באר שבע את הליגה הסדירה במשחק חוץ שיתקיים שוב באצטדיון בנתניה מול מכבי חיפה ושלושה ימים לאחר מכן תתארח בסמי עופר במסגרת רבע גמר גביע המדינה.
פרסום ראשוני: 22:08 , 23.02.20