בשלושת המפגשים בין מ.כ. באר שבע ל-מ.כ. חולון בשנתיים האחרונות בליגה ועוד אחד בגביע, הקבוצה של אבנר דרורי לא הפסידה לזו של ניסים פלח. עם הסטטיסטיקה המרשימה הזאת ניסתה היום (שישי) באר שבע לצבור ניצחון חוץ נוסף ולהידבק לצמרת הגבוהה. חולון שחווה עונה נהדרת פתחה מצוין, רצה ל-7:14 וסיימה את המחצית הראשונ ביתרון 12:16.
ולדימיר דמיטרייביץ' (מימין). משחק טוב שלו לא הספיקולדימיר דמיטרייביץ' (מימין). משחק טוב שלו לא הספיק
ולדימיר דמיטרייביץ' (מימין). משחק טוב שלו לא הספיק
(ענבר חורי, מ.כ. חולון)
האורחת פתחה מצוין את המחצית השנייה ועם חמישה שערים מול אחד של האורחת הצליחה להשוות ל-17:17. חולון העלתה הילוך ובזכות ליאור גורמן שכבש עשרה שערים והשוער מירזה הסליץ' שסיים עם 15 עצירות לא אפשרו לבאר שבע לחזור למרות משחק מצוין של שלושת הזרים הסרבים שלה שכבשו יחד 21 שערים והמשחק הסתיים בניצחון 28:32 של מ.כ. חולון.
כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 8 שערים, ולדימיר דמיטרייביץ' 7 שערים וסטפן צ'יריץ' 6 שערים. בעוד שבועיים, לאחר הפגרה תצא מ.כ. באר שבע למשחק חוץ קשה מאוד מול הפועל ראשון לציון.
מכבי דימונה כבר משלימה עם הירידה הצפויה שלה לליגה הלאומית אחרי עונה אחת בלבד בליגת העל. הקבוצה של דאמיר אקליץ' ספגה הפסד 16 ב-16 משחקים כשנכנעה 39:27 מול נס ציונה. היו"ר, אלי סיגרון, עשוי לשחרר שחקנים בכירים בימים הקרובים כדי לצמצם עלויות.