הפועל באר שבע בכדורסל נשמה לרווחה בשבוע שעבר אחרי הניצחון בקרב התחתית על מכבי אשדוד והמטרה הבאה של רמי הדר וחניכיו היא לנסות ולהתברג למשחקי הפלייאוף העליון זו השנה השנייה ברציפות. באר שבע יצאה היום למשחק חוץ באולם 'לב המושבה' מול עירוני נס ציונה.
טיילור ברון (מימין). בכורה מחודשת לפורוורד.טיילור ברון (מימין). בכורה מחודשת לפורוורד.
טיילור ברון (מימין). בכורה מחודשת לפורוורד.
(כרמל קושניר)
טי.ג'יי וויליאמס שסובל מנפיחות בברך ודשון באטלר שסובל ממתיחה לא התלבשו למשחק, אבל באר שבע קיבלה להופעת בכורה מחודשת את טיילור ברון שחזר לקדנציה שנייה במועדון. ברון פתח בחמישייה עם עדי כהן סבן, ג'ון פטרוסלי, ספנסר וייס וסטיב זאק.
פתיחת המשחק הייתה של באר שבע שעלתה ל-0:4 מהיר מדאנק של טיילור ברון. שלשה של ספנסר וייס העלתה את האורחת ל-3:9 ושתי נקודות של עדי כהן סבן העלו ל-8:16 אחרי חמש דקות של משחק אבל אז באר שבע נרדמה ואפשרה לג'יי.פי. טוקוטו ולקורי פישר להפוך את התוצאה וארבע נקודות רצופות של רביב פיטשון השלימו ריצה של 3:19 וסגרו את הרבע הראשון ביתרון שמונה נקודות, 19:27 לנס ציונה.
ספנסר וייס (מימין). פתח בחמישייה.ספנסר וייס (מימין). פתח בחמישייה.
ספנסר וייס (מימין). פתח בחמישייה.
(כרמל קושניר)
באר שבע פתחה את הרבע השני עם תשע נקודות רצופות והחזירה לעצמה את היתרון עם דאנק של בן אלטיט אבל גולן גוט המשיך את הנדנדה וקבע 28:32 לנס ציונה חמש דקות וחצי למחצית. עמית שמחון עם ארבע שלשות רצופות קבע 37:40 לבאר שבע שתי דקות לסיום המחצית אבל ג'יי.פי. טוקוטו סגר את המחצית ביתרון מינימלי למארחת, 42:44.
ג'ף וויטי התעורר בפתיחת הרבע השלישי והוביל את נס ציונה ליתרון שש נקודות, אבל טיילור ברון עם משחק טוב צימק והשאיר את באר שבע בתמונה. ספנסר וייס השווה ל-52:52 חמש דקות לסיום הרבע השלישי, אבל ג'ף וויטי החזיר את היתרון למארחת וקבע 54:57 שתי דקות לסיום הרבע השלישי וקליעת עונשין של טל דן סגרה את הרבע ביתרון שתי נקודות למארחת, 56:58.
טל דן (משמאל) מטביע. משחק צמוד בנס ציונהטל דן (משמאל) מטביע. משחק צמוד בנס ציונה
טל דן (משמאל) מטביע. משחק צמוד בנס ציונה
(כרמל קושניר)
ברבע האחרון ג'ון פטרוסלי השווה ל-60:60 אבל טל דן ועידן אלבר החזירו את היתרון למארחת אבל ג'ון פטרוסלי עם משחק מצוין שוב צימק לנקודה בלבד. עדי כהן סבן וספנסר וייס סיימו את המשחק מוקדם עם חמש עבירות ורביב לימונד ניצל זאת כדי לעלות ל-65:71 חמש דקות לסיום.
גולן גוט עם שלשה העלה לשבע הפרש אבל טיילור ברון השאיר את באר שבע בחיים ושלשה של עמית זיס קבעה 74:76 בלבד לנס ציונה שלוש דקות לסיום. רביב לימונד העלה לארבע הפרש, טיילור ברון שוב צימק לשתיים בלבד דקה לסיום, ג'יי. פי. טוקוטו קבע 76:80, עמית שמחון איבד כדור ורמי הדר מחה נגד השופטים וספג עבירה טכנית שגמרה את המשחק. 76:83 לנס ציונה בסיום.
קלעו לבאר שבע: עמית שמחון 22 נקודות, ג'ון פטרוסלי 19 נקודות, סטיב זאק 9 נקודות (11 ריבאונדים), טיילור ברון 8 נקודות. ביום שני הבא (19:30) תסיים באר שבע את הסיבוב השני במשחק בית בהיכל 'הקונכיה' מול הפועל חולון.

פרסום ראשוני: 21:31 , 10.03.20