בנייה בנתיבות. צילום: חיים הורנשטייןבנייה בנתיבות. צילום: חיים הורנשטיין
בנייה בנתיבות. צילום: חיים הורנשטיין
(בנייה בנתיבות. צילום: חיים הורנשטיין)
חברת גלעד מאי היוזמת ובונה את פרויקט המגורים MY נתיבות השלב החדש ערכה בשבוע שעבר (חמישי) כנס הסברה ל-400 הזוכים בהגרלת מחיר למשתכן בנתיבות. בקרוב צפוי להתקבל היתר הבנייה.
MY- נתיבות השלב החדש, יכלול 336 יח"ד 10 בניינים בני 10 קומות כל אחד, הממוקמים בנקודה הגבוהה בשכונה, שתוכננו תוך מתן דגש על תחושת מרחב בין בניין לבניין. הפרויקט מציע דירות 3, 4 ו-5 חדרים מרווחות, דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים עם מרפסות גדולות. כל הדירות נהנות מרמת גימור גבוהה וממפרט עשיר.
שכונת נווה שרון ממוקמת בצד הצפון מערבי של העיר ומתוכננת לכלול כ- 2570 יח''ד בבנייה רוויה על פני 1280 דונם ו-528 יח''ד צמודי קרקע. עיריית נתיבות אחראית על פיתוח כל התשתיות – כבישים, גינות ומדרכות, תשתיות למוסדות חינוך וציבור כגני ילדים, ביוב, עבודות עפר ותאורה. בשכונה יוקמו גם מבני ציבור על שטח של 50,000 מ"ר ו שטחי מסחר על 35,000 מ"ר.
המוזמנים שהגיעו לכנס, רובם זוגות ומשפחות צעירות, קיבלו פרטים על הפרויקט, השירותים השיתופיים והמשך תהליך בחירת הדירות בהתאם למספר בהגרלה, התכנון וחתימה על החוזים. הדירות ישווקו לזוכים בהגרלה במחירים הנמוכים כ- 20% ממחיר השוק.
ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר שהשתתף גם הוא בכנס אמר: "היות ואנחנו מהערים הבודדות שמבצעת את הפיתוח בעצמה, אנו מקפידים מאוד על איכות הבנייה. במהלך השנים האחרונות צברנו ניסיון בשיווק של למעלה מ-7000 יח"ד, דבר שהוביל אותנו גם לאיכות בביצוע, ממנה אתם יכולים להתרשם בשכונות שכבר בנויות וגם בשכונה החדשה שאתם מבקשים להצטרף אליה. התשתיות והמוסדות מוכנים תמיד לפני ההגעה של התושבים לשכונה. ללא ספק, השילוב בין קבלנים טובים ועירייה שאכפת לה, מקנה לכם אפשרות לקנות בית במקום טוב".