הדבר הבא: אצטדיון "וסרמיל" סיים את תפקידו והחלה הריסתו. באותו שטח מתחיל פרק חדש: בניית שכונה חדשה שתקרא "סנטרל פארק 17" כמספר מגדלי המגורים בני 29 קומות שיבנו וישתרעו על פני מעל 200 דונם.
בפעם הראשונה בבאר-שבע הולכים לבנות שכונה חדשה בלב שכונות וותיקות, "סנטרל פארק" תהיה מוקפת בשכונות א', ב', ו- ה', כאשר האזור היכן שממוקם היום הסופר פארם הסמוך, עתיד להיכלל בתכנית פינוי-בינוי.
השכונה החדשה על חורבות האיצטדיון המיתולוגי תאכלס לא פחות מ-10 אלפים תושבים. ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', חזר וציין אמש בנאומו בטקס הריסת האיצטדיון כי באר-שבע הולכת לשנות את פניה.
"אין עוד מושג כזה פריפריה", חזר ואמר. "ירושלים זה הלב שלנו השורשים שלנו, תל-אביב היא ההווה ובאר-שבע זה העתיד", כך הגדיר דנילוביץ' את בירת הנגב. מנכ"ל חברת הבנייה, י.ח דמרי, יגאל דמרי, ומנכ"ל חברת הבניה אזורים, רון אבידן, הציגו את הפרויקט השאפתני "סנטרל פארק" והצהירו "אנחנו מאמינים בבאר-שבע ובנגב", הם מאמינים שעיר האבות הולכת להיות הדבר הבא.
בנוסף למגדלי מגורים, הדיירים החדשים שירכשו דירות בשכונה החדשה, יהנו מ 16 דונם של פארק וישמש כריאה הירוקה, מרכז ספורט ושירותים לאזרח דוגמת בתי ספר וגני ילדים, שירותי בריאות ועוד. תמהיל הדירות יכלול דירות 4 חדרים בגדלים של 99 - 108 מ"ר, בתוספת מרפסות של עד 17 מ"ר, דירות 5 חדרים בגודל של כ 130 מ"ר עם מרפסות בשטח של 20 מ"ר ודירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז.