עסקה, רכישת דירה בית. אילוסטרציה: freepikעסקה, רכישת דירה בית. אילוסטרציה: freepik
עסקה, רכישת דירה בית. אילוסטרציה: freepik
(עסקה, רכישת דירה בית. אילוסטרציה: freepik)
לאור ביקושים גבוהים של משפרי דיור מבאר־שבע והאזור המעוניינים לגור בשכונת פארק הנחל החדשה, אבל חוששים שמא יתקשו למכור את דירתם, יצאו בפרויקט הנדל"ן "באר־שבע טאצ'" במבצע שבמסגרתו יוכלו הרוכשים לקחת הלוואת גישור נמוכה ולמכור את דירתם במהלך השנתיים הקרובות.
במסגרת המבצע מוצע לרוכשים לשלם מקדמה של 170 אלף שקל בלבד בעת מעמד חתימת החוזה ואת יתרת הסכום לקראת האכלוס.יזמי הפרויקט ציינו כי מטרת המבצע היא לחשוף את הבאר־שבעים לפרויקט ולשכונה החדשה. הפרויקט מוקם ביוזמה משותפת של חברת 'סלעית', חברת 'שובל מתחמי מגורים' ו'טובולסקי'.
"מטרת המבצע", מציין שייקה נפחא, מנכ"ל חברת 'סלעית', "היא לחשוף את הציבור, שברובו טרם נחשף לשכונה, שהיא בעצם עיר בפני עצמה. לפרויקט תהיה השפעה עצומה על באר־שבע וסביבתה מבחינת תעסוקה, חינוך ותרבות".
לדברי נפחא, ניתוח הרוכשים עד כה והמתעניינים בפרויקט מעלה שמשפרי דיור מבאר־שבע והאזור חוששים לקנות דירה חדשה בפרויקט בטרם ימכרו את דירתם הישנה, ולכן הוחלט על המבצע שמעניק להם מעין הלוואת גישור. "בעת חתימת החוזה", מציין נפחא, "ישלם הרוכש רק 170 אלף שקל ואת היתרה ישלם בסמוך למועד האכלוס. כך שיש לו כשנתיים ימים למכור את דירתו בנחת ובלי לחץ".
עבודות בנייה בשטח הפרויקט. צילום: יחסי ציבור, באר שבע טאצ'עבודות בנייה בשטח הפרויקט. צילום: יחסי ציבור, באר שבע טאצ'
עבודות בנייה בשטח הפרויקט. צילום: יחסי ציבור, באר שבע טאצ'
(עבודות בנייה בשטח הפרויקט. צילום: יחסי ציבור, באר שבע טאצ')
"באר־שבע טאצ'" הוא הראשון מבין הפרויקטים הנדל"ניים שעולה על הקרקע במסגרת הקמת שכונת פארק הנחל החדשה. הפרויקט יכלול כ־800 יחידות דיור בתמהיל של שלושה עד שישה חדרים וכן שטח מסחרי בהיקף של כ־4,000 מ"ר. בסך הכל יכלול הפרויקט 31 בניינים בני שלוש עד שמונה קומות.
יצוין כי את הפרויקט מלווה המעצב מושיק גלאמין, אשר יעצב את השטחים המשותפים בבניינים ואת הלובי בכל בניין.