מרכז מסחרי חדש מוקם בימים אלה בשכונת הפארק בבאר־שבע. מדובר בפרויקט "אביסרור סנטר" אותו מקימה חברת "אביסרור משה ובניו" והוא ישתרע על שטח של 16 אלף מ"ר.
השבוע דיווחה חברת "אביסרו משה ובניו" כי רשת "שופרסל" שכרה במסגרת הפרויקט החדש שטח של 1,600 מ"ר, וכי רשת הפארם "be" שכרה שטח של 500 מ"ר לצורך הקמת סניפים חדשים במרכז המסחרי החדש. בחברה ציינו גם כי במקביל מתנהל משא ומתן לפתיחת סניף של קופת חולים, רשתות מזון מהיר, מסעדות ובתי קפה.
שכונת הפארק, הכוללת כ־5,000 יחידות דיור, ממוקמת בליבו של פארק נחל באר־שבע המשתרע על שטח של כ־5,300 דונם ובתוכו אגם מלאכותי שכבר הוקם על שטח של כ־90 דונם. בשכונה יהיו קריית חינוך מהגן ועד בית ספר תיכון, מרכזים מסחריים, שירותים עירוניים ופעילויות נופש ופנאי לכל המשפחה.
לדברי סמנכ"ל חברת "אביסרור משה ובניו", יורם אביסרור, "המרכז החדש 'אביסרור סנטר' יהיה מרכז מסחרי שכונתי קלאסי אשר ישרת את תושבי השכונה שהינה שכונה סגורה שמנותקת ממרכז העיר. בשכונה יגורו זוגות צעירים רבים, אשר מרביתם עובדים שעות ארוכות ביום, ובזמן המועט שנותר להם הם יוכלו לקבל את כל השירותים קרוב לבית ובזמינות מהירה, החל מסופרמרקט, פארם, מרפאות, מסעדות ובתי קפה. כמו כן, בעלי מקצועות חופשיים יוכלו לשכור שטחי משרדים מתחת לביתם בזמינות ובקרבת משפחתם".
אביסרור הוסיף כי השכונה החדשה מתאפיינת בתכנון אורבני מתקדם ובו רצף של שטחים ציבוריים פתוחים, אשר צמודים למסחר והם ישלבו את תרבות הפנאי בשכונה. אנו מקבלים פניות רבות מרשתות ארציות ונותני שירות שמזהים את הפוטנציאל של להיות בתוך שכונת מגורים".