בין אם מדובר בבית שלכם, בעסק או במפעל – בראש ובראשונה עומדת הדאגה לבטיחותכם, וכשמדובר בבטיחות ובחיי אדם, אין מקום להתפשר, וחייבים להסתייע במומחים המקצועיים והמנוסים ביותר.
דורון נגב אש, היא מהחברות המובילות בישראל לתכנון וביצוע מערכות כיבוי אש, לתעשיות הענק במשק ולשוק הפרטי, למעלה מ- 30 שנה. אסטרטגיית הבטיחות שנוקטת החברה, מתבטאת במתן שירותים ופתרונות מקצועיים בקטגוריית כיבוי וגילוי אש, בסטנדרטים הגבוהים בארץ, תחת קורת גג אחת: תכנון, ייעוץ, מכירה, הקמה ותחזוקה. הקבוצה מחזיקה במערכות וציוד מהמתקדמים בעולם, תוך שהיא מקפידה על תקני הבטיחות הישראלים, הבינלאומיים ונציבות הכבאות הארצי.
2 צפייה בגלריה
דורון נגב אש
דורון נגב אש
דורון נגב אש
(צילום: אבי מזרחי)
מנחם ברנד, סמנכ”ל החברה: “החברה מעסיקה כיום כ-70 עובדים בסך הכל, מתוכם כל נותני שרות מוסמכים ובעלי תעודות של הכבאות ומכון התקנים. החברה מספקת שרות של התקנת מערכות שדרוגי מערכות מים וקצף ותחזוקה מונעת לתעשייה הפטרוכימית .חברת דורון נגב אש הינה יבואנית של ציוד לכיבוי אש מהמתקדמים בעולם לכיבוי במים ובקצף.
“האסטרטגיה העסקית שלנו שמה במרכז את הלקוח. מבחינתנו מדובר בקשר לטווח ארוך ולא כעסקה מזדמנת. מכאן נגזרת גם רמת השירות הזמינות והמקצועיות שהם חוד החנית של החברה, שלפיה אנחנו מחנכים את העובדים שלנו, ועל פיה אנחנו גם מתגמלים אותם–ולא לפי הצלחה במכירות. כמו כן אנחנו ישירים, שקופים ובלתי מתפשרים על סטנדרט האיכות. לפעמים זה ‘עולה’ לנו בלקוח שפונה למתחרה זול יותר, אבל בזמן אמת הפידבקים המצוינים שאנחנו מקבלים מלקוחותינו חלקם במשך עשרות שנים, מוכיחים לנו שזו הדרך בה צריך ללכת ומכאן אנו שואבים את האנרגיה והכוח להמשיך להתייעל ולשרת את לקוחותינו ברמה הגבוהה ביותר”.

משפחה של מקצוענים

דורון נגב אש עובדת ומנוהלת במשך שנים באווירה משפחתית ומיוחדת. מי שייסד את החברה והבעלים שלה יוסי גוהרי אחראי במידה רבה לעיצוב הDNA שלה.
יוסי החל את דרכו בענף עוד לפני גיוסו לצבא עוזר בבית מלאכה קטן לטיפול במטפים בבאר שבע . עם שחרורו מצה”ל ב-1980 עבד כתחזוקאי לבדו, וב-1985 הקים יוסי את החברה אותה הוא מנהל באופן משפחתי וישיר עד היום. כל עובד שהינו חלק ממשפחת דורון נגב אש יודע כי תמיד ימצא אוזן קשבת אצל יוסי לכל בעיה אפילו אם אינה קשורה ישירות לעבודה, ואין עובד אשר פנה לעזרה טיפול או תמיכה וקבל כתף קרה מיוסי, וזה אינו מובן מאילו בחברה פרטית. יוסי נרתם לעזור כמיטב יכולתו תמיד.
“יש כאן עובדים שהחלו לעבוד בה כחיילים משוחררים כעבודה מועדפת וכיום הם בעלי משפחות וילדים”, מוסיף מנחם.
2 צפייה בגלריה
דורון נגב אש
דורון נגב אש
דורון נגב אש
(צילום: אבי מזרחי)
האווירה המשפחתית שיוסי השריש בחברה היא זו שכנראה משאירה כאן את העובדים במשך שנים. גם הילדים של יוסי עצמו כבר השתלבו בחברה והם אלה שאמורים בעתיד לקבל את המושכות לידיהם ולדאוג לפרנסתם של עשרות משפחות העובדים . את אותה רמה של דאגה ואכפתיות כלפי עובדיו יוסי גם דורש מכל העובדים לתת ללקוחותינו.
הנוסחה של יוסי כנראה עובדת לא רע, כשלראייה החברות והגופים הגדולים ביותר בחרו בדורון נגב אש כספקית ונותנת השירות למערכות וציוד כיבוי האש שלהם. ביניהם ניתן למצוא את משרד הביטחון, חברת טבע, אדמה מכתשים, איכות הסביבה, קופ”ח כללית, ביה”ח סורוקה אוניברסיטת בן גוריון, נמל הדרום, נמל אשדוד, מפעל סודה סטרים, מחלבות טרה ועוד רבים.
חברת דורון נגב אש חרטה על דיגלה להמשיך לתת ללקוחותיה את הטוב והמקצועי ביותר, כמו כן אנו עובדים ימים כלילות להגדיל את חוג לקוחותינו בזכות המקצועיות ואיכות השירות.
בחברה מדגישים: "נמשיך לתמוך ולתרום לקהילה כפי שאנו עושים כבר שנים רבות וכל זאת בצניעות ביד רחבה ובאושר גדול".
סניף ראשי: רח’ הבורסקאי 8, באר שבע
טלפון: 08-6279598
מייל: info@dnfire.co.il