אכזבה לחובבי להקת הרוק "הדייר סטרייטס", תושבי באר-שבע והנגב. השבוע התבשרו רוכשי הכרטיסים למופע של להקת "הדייר סטרייטס אקספיריאנס", מופע משירי הלהקה המיתולוגית שהתפרקה לפני כ- 25 שנה, שהיה אמור להתקיים ב-11 בספטמבר הקרוב ב'פורום לייב' בבאר-שבע, על ביטולו של המופע.
"זו אכזבה עצומה", סיפרה למיינט באר-שבע אחת מרוכשות הכרטיסים למופע. "אני חובבת מאז ומתמיד את שירי הלהקה, שירים שגדלנו עליהם בשעתו. הלהקה הזו השאירה אחריה יצירות רוק אהובות שמטביעות חותם עד היום. עד שסוף סוף מגיעה להקה מחו"ל, שמשחזרת את כל אותם שירים, עם כל הלהיטים הענקיים שלה, לבאר-שבע ולא צריך בשביל זה לנדוד למרכז הארץ, אז ברגע האחרון מבטלים לנו את המופע הזה. זה מאד מאכזב".
המופע בוטל. דייר סטרייטס אקספרינס | צילום: יח"צהמופע בוטל. דייר סטרייטס אקספרינס | צילום: יח"צ
המופע בוטל. דייר סטרייטס אקספרינס | צילום: יח"צ
(המופע בוטל. דייר סטרייטס אקספרינס | צילום: יח"צ)
להקת "הדייר סטרייטס אקספיריאנס" הוקמה על ידי הסקסופוניסט כריס ווייט, אשר ניגן והקליט עם "הדייר סטרייטס" במשך עשור ולקח עימם חלק במספר סיבובים עולמיים. לפני מספר שנים קיימה להקת "הדייר סטרייטס אקספיריאנס" סיבוב של 150 הופעות ב-25 מדינות.
מסע הופעות הלהקה בארץ, במחצית החודש הבא, היה אמור להתחיל בבאר-שבע ולהמשיך לתל-אביב, חיפה וירושלים, אך כאמור המופע בבאר-שבע בוטל.
מה"פורום לייב" ומהפקת המופע נמסר למיינט באר-שבע, כי "עקב אילוצים טכניים והתנגשות לא מתוכננת עם אירוע נוסף, הפקת המופע של דייר סטרייטס אקספיריאנס נאלצת לבטל את המופע המתוכנן בפורום בבאר-שבע ב- 11.9.
"כל רוכשי הכרטיסים למופע יוכלו להמיר את הכרטיסים לאחד המופעים בתל-אביב, חיפה וירושלים שיתקיימו כסדרם או לבטלם דרך מוקד הכרטיסים של איוונטים בטלפון 9066*.