תאונה קטלנית בבוקר שישי בכניסה לבאר שבע גבתה את חייו של גבר כבן 60. שלושה בני אדם נפצעו בדרגות פציעה שונות.
זירת התאונהזירת התאונה
זירת התאונה
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
דוברות מד"א: בשעה 08:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על תאונת דרכים בין שני כלי רכב, בכביש 25 סמוך לצומת עולים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של גבר כבן 60 שנלכד ברכב, ומעניקים טיפול רפואי לשלושה פצועים נוספים בהם: 1 במצב קשה , עדיין לכוד ברכב, ו- 2 פצועים במצב קל עד בינוני.
דוברות איחוד הצלה: הרוג, פצועה קשה, ושני נפגעים קל כתוצאה מתאונה קשה שאירעה בכביש 25 בסמוך לצומת הכניסה לבאר שבע.
אליה טובול ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע מדווח מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לפצועים. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".
דוברות המשטרה: במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות ת.ד בכביש 25 בכניסה לבאר שבע במעורבות שני כלי רכב. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה חשד כי רכב שהגיע מכיוון כללי צ. אשל הנשיא סטה לכיוון הנגדי ופגע ברכב שיצא מהעיר. עפ"י גורמי רפואה במקום מספר פצועים. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים.
פאראמדיק מד"א רפאל חורי סיפר:
"מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגענו למקום, ראינו שני כלי רכב מעוכים, באחד הרכבים נלכדו גבר ואשה כבני 60, במושב הנהג היה גבר מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו. לצידו נלכדה ברכב אשה בשנות החמישים, היא הייתה מחוסרת הכרה וסבלה מפגיעה רב מערכתית, תוך פעולות חילוץ של הכבאים , הענקנו לה טיפול מציל חיים שכלל הנשמה, ולאחר חילוץ ממושך פינינו אותה לבית החולים כשמצב קריטי. מהרכב השני יצאו שני גברים בשנות השלושים כשהם חבולים, לאחר טיפול ראשוני פינינו אותם לבית חולים כשמצבם קל עד בינוני".