איש הנדל"ן, חיים לוי יזם פרויקט לגיוס כספים המוני לצורך עזרה ותמיכה בעמותת "באר שבע אוהבת חיות", במסגרתו כל סכום שייתרם על ידי הציבור יוכפל על ידי חיים לוי. "הרעיון לגיוס המונים למען העמותה הינו הגשמת חזון וחלום", אמר חיים לוי, "כמי שידוע באהבתו לבעלי חיים, אני מרגיש חובה לעזור כמה שאפשר לאותם בעלי חיים חסרי מזל שאין להם בית שמטפל ודואג להם. באמצעות הכסף שייתרם לעמותת 'באר שבע אוהבת חיות' נצליח להציל כלבים וחתולים רבים".
חיים לוי. יכפיל כל סכום שהציבור יתרום. צילום: באדיבות עמותת 'באר שבע אוהבת חיות'חיים לוי. יכפיל כל סכום שהציבור יתרום. צילום: באדיבות עמותת 'באר שבע אוהבת חיות'
חיים לוי. יכפיל כל סכום שהציבור יתרום. צילום: באדיבות עמותת 'באר שבע אוהבת חיות'
(חיים לוי. יכפיל כל סכום שהציבור יתרום. צילום: באדיבות עמותת 'באר שבע אוהבת חיות')
במהלך השבועיים האחרונים, מאז שעלה הקמפיין לאויר, כבר גויסו כ-32 אלף שקל, כאשר היעד הוא להגיע בתוך החודש הקרוב לסכום של 70 אלף שקל. "אנחנו פועלים למען רווחת בעלי החיים בבאר שבע", מספר יוסי פרץ, מהפעילים המרכזיים בעמותה, "ודואגים לבית חם לכל אותם כלבים וחתולים נטושים ועזובים שברחבי העיר באר שבע. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם תחנת ההסגר העירונית, אך המצב בתקופת הקיץ הוא קשה ויותר ויותר בעלי חיים יוצאים החוצה וזה מחייב את העברתם להסגר. אנחנו חייבים להוציא אותם מההסגר ולהעבירם למשפחות מאמצות או אומנה. קמפיין גיוס הכספים נועד כדי לאפשר לנו את המשך הפעילות והרחבתה למען בעלי החיים בעיר. אנחנו רוצים להגדיל את מספר הכלבים והחתולים, שנוכל להציל ולטפל בהם".
ניתן להיכנס ולתרום בלינק הבא:
https://bit.ly/2JfDWAQ