אור פרח בן ה-3 מבאר שבע, חלה בסרטן לפני כשנה, מאז הוא מתמודד עם טיפולים קשים וכמעט אינו יוצא מביתו. אור מעריץ נלהב של כוכב הילדים מני ממטרה ובמשך שעות במהלך היום שומע את שירו ומשחק בבובות בדמותו של מני הנערץ עליו מאוד ובחיות שאותן הוא מחקה. כשמני ממטרה שמע על אור הוא הזמין אותו לאחת מהופעותיו, שם העלה אותו על הבמה לשיר יחד והבטיח לו מפגש ארוך יותר. אור הצעיר המתין בציפייה גדולה ליום המיוחל.
אור ומני ממטרה בתוך האמבולנסאור ומני ממטרה בתוך האמבולנס
אור ומני ממטרה בתוך האמבולנס
(צילום באדיבות מד"א)
צוות אמבולנס המשאלות של מגן דוד אדום התגייס לסייע להגשים לאור את החלום ובשבוע שעבר, ביום חמישי בבוקר, הגיע לבאר שבע לביתו של אור הנרגש מאוד ויחד נסעו אל הספארי ברמת-גן, שם המתין להם כוכב הילדים מני ממטרה והתלווה אליו  לאמבולנס למשך מספר שעות לטיול מרתק בספארי, במהלכו צחקו, שרו יחד את שירו, רקדו ופגשו מגוון בעלי חיים, בניהם פיל, בת יענה, קופים, אריה ועוד.
בסוף היום המרגש, ביקשו יסמין ויוגב, הוריו של אור, להודות על היוזמה ואמרו: "תודה רבה לאמבולנס המשאלות של מד"א, שהגשים לאור חלום גדול. אנחנו מוקירים תודה לכל העוסקים במלאכה – לאנשי מד"א, למני ממטרה ולספארי. הפכתם את הילד שלנו למאושר. אור היה בעננים, ואחרי תקופה ארוכה של טיפולים וקורונה – הוא סוף סוף היה במצב רוח טוב ומאושר".
אור הנרגש, שהתקשה להיפרד מהכוכב המוערץ עליו, אמר: "היה לי כיף מאוד לראות את כל החיות, נהניתי מאוד עם מני והאמבולנס בספארי".
אור והחברים באמבונלס החלומותאור והחברים באמבונלס החלומות
אור והחברים באמבונלס החלומות
(צילום באדיבות מד"א)
על היוזמה והגשמתה, סיפרו מתנדבי אמבולנס המשאלות של מד"א יונת דסקל ותומר בר לוי: "הגשמנו יחד עם אור משאלה. לכמה שעות הוא קצת שכח מהבעיות הרגילות והצליח לחייך. אנו רגילים לטפל במקרי חירום ולהציל חיים, והיום עסקנו בסיוע מסוג אחר. אנו מודים מקרב לב למני ממטרה ולצוות הספארי, שנרתמו למשימה בהתנדבות מלאה והפכו את היום של אור למלא שמחה ואושר. מני מכיר את אור מביקוריו בבתי החולים מהעבר ושמח מאוד להתגייס ולבלות שעות בקרבתו. בחרנו להגיע לספארי כי אור אוהב מאוד ואת החיקויים שמני עושה לבעלי חיים ".
בתום הסיור המיוחד, סיפר כוכב הילדים מני ממטרה: "הגשמנו היום חלום לאור, שהוא האור שלי. במהלך כל היום אני מוצף בהרגשה כיפית שנותנת לי המון כוח וממלאת לי את הלב. אני מלווה את אור כבר תקופה ואוהב אותו מאוד. אני מאחל לו הרבה בריאות ורפואה שלמה ומקווה שהצלחנו לשמח אותו היום".