זו השנה החמישית בה מתקיימות חגיגות הפורים המרכזיות של באר שבע ברחובות העיר העתיקה. גם השנה, חברת ההפקות של אביב ולירז, בר ה"עתיקה" ובשיתוף קבוצת הברקה הופקדו על הפקת האירוע.
(עדן זמר)
המארגנים מסרו כי השנה ההפקה הולכת להיות מושקעת במיוחד עם אלמנטים שונים ומיוחדים, תפאורות משתנות ואמנים שונים שיגיעו להרקיד את המבקרים. "השנה עבדנו על אירוע גדול יותר מבעבר. אני חושב שההפקה של פורים 2020 בהחלט עומדת בקנה אחד עם מסיבות בקונספט דומה בחו"ל" אומר אביב קופל, מבעלי חברת "אביב ולירז". "ירדנו לפרטים הקטנים בהמון נקודות, דאגנו לאיכות סאונד גבוהה ביותר וכמובן שהלוקיישן של העיר העתיקה ומיצגי האורות יהפכו את החוויה לעוצמתית במיוחד".
מסיבת רחוב בעיר העתיקה.מסיבת רחוב בעיר העתיקה.
מסיבת רחוב בעיר העתיקה.
(עדן זמר )
על פי ההערכות, האירוע יכלול משתתפים רבים מבאר שבע והסביבה כאשר הצפי עומד על אלפי משתתפים. מההפקה מבקשים להבהיר כי הכניסה היא מגיל 18 ומעלה וילדים שירצו להגיע למתחם יוכלו להגיע בליווי הוריהם בלבד.
בחלק האומנותי של הערב צפויות כמה הפתעות: פיינליסטית הכוכב הבא אלה לי תגיע להופעה, די.ג'יי סקאזי והרכב "אאוטסיידרס" יעלו לנגן סטים מיוחדים. בין לבין ובעמדות השונות יעלו תקליטני הבית של העתיקה והברקה: ארז ג'רבי, שלומי כהן, נדב זיסו, קסם עדי, דוראל בן חמו, דור קריספל, יחיאל אמור, נאור חתוכה והדי.ג'אית קסם עדי.
לאורך כל האירוע ימוקמו דוכני אוכל שונים למבלים, עמודת איפור, מיצגים מרהיבים, ברים, בזאר מעצבים ועוד.
פרסום ראשוני: 16:11 , 04.03.20