אירוע השקה חגיגי של קניון 'עזריאלי הנגב' לרגל פתיחת הסניף הכשר הראשון של בית הקפה "עלמה" מקבוצת לנדוור ובבעלות עופר קורן התקיים השבוע בבאר שבע.
לאירוע המכובד הגיעו מנכ"ל קניוני עזריאלי, ארנון תורן, מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב, שחר טביב, מנהל שיווק עזריאלי הנגב, אסי אביב, הבעלים המשותפים של קבוצת "לנדוור" וקפה "עלמה", ניר כספי, אורן מאור ומשה אליה ועוד.
פתיחת "קפה עלמה". צילום: הרצל נתנאלפתיחת "קפה עלמה". צילום: הרצל נתנאל
פתיחת "קפה עלמה". צילום: הרצל נתנאל
(פתיחת "קפה עלמה". צילום: הרצל נתנאל)
"קפה "עלמה" היא רשת בתי קפה אורבנית צעירה ותוססת המציעה אוכל פשוט, כיפי וייחודי עם קפה איכותי ואווירה נעימה וקלילה והסניף החדש מתפרש על גודל של כ-250 מ"ר בהיקף השקעה של כשלושה מיליון שקלים.
הבעלים והמנכ"ל של קבוצת "לנדוור" וקפה "עלמה", עופר קורן, אמר: "במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם קניוני עזריאלי, בחרנו לפתוח את הסניף הכשר הראשון של הרשת בקניון הנגב מתוך אמונה ש"עלמה" נותנת מענה ייחודי שיתאים לקהל המקומי".
פתיחת "קפה עלמה". שיהיה בהצלחה. צילום: הרצל נתנאלפתיחת "קפה עלמה". שיהיה בהצלחה. צילום: הרצל נתנאל
פתיחת "קפה עלמה". שיהיה בהצלחה. צילום: הרצל נתנאל
(פתיחת "קפה עלמה". שיהיה בהצלחה. צילום: הרצל נתנאל)
מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב, שחר טביב, בירך את הרשת על כניסתה לקניון והוסיף: "סניפים מסוג זה מביאים משב רוח רענן ללקוחותינו אשר יוכלו ליהנות מחוויה קולינארית חדשה וייחודית. אנו פועלים ויוזמים כל העת להכנסת רשתות וחנויות חדשות לתמהיל העסקים של הקניון".