מופעי ה'play פסטיגל', שמתקיימים בימים אלה בבירת הנגב, גוזלים מהאומנים לא מעט אנרגיות בסיום כל יום הופעות וכל ארוחת ערב מתקבלת בברכה.
כוכבת הרשת, אנה זק. הפגינה נוכחות. צילום: בן גבאיכוכבת הרשת, אנה זק. הפגינה נוכחות. צילום: בן גבאי
כוכבת הרשת, אנה זק. הפגינה נוכחות. צילום: בן גבאי
(כוכבת הרשת, אנה זק. הפגינה נוכחות. צילום: בן גבאי)
אתמול (שלישי) בשעות הערב, הגיע חלק נכבד מקאסט המופע, יחד עם הרקדנים המוכשרים לפאב הפטריק'ס במתחם הסינמה סיטי. בין הסלבס שהגיעו למקום היו: נועה קירל ובן זוגה הזמר מרגי, גפן ברקאי, קווין רובין, אנה זק, אליאנה תדהר, ליבי רן, אוראל צברי והמאסטרו צביקה פיק.
"אני שמח על האירוח של כוכבי הפסטיגל במתחם החדש שפתחנו", אמר משה אדרי מבעלי הסינמה סיטי, "אני רוצה להודות לבעלי הפטריק'ס, אדר מור ויגאל עטיה, על הארוחה הנפלאה והאירוח הנעים. הסינמה סיטי באר שבע הוא המתחם גדול ביותר והמושקע ביותר שלנו, והוא הגשמת החזון של לאון (אדרי) ז"ל ושלי ששנינו גדלנו בדימונה. בקרוב גם נפתח כאן את ''זאפה באר שבע'' ואין לי ספק שמבלים מכל רחבי הארץ ישמחו להגיע לכאן".
ליבי רן (מימין), צביקה פיק ומשה אדרי. נהנו מכל רגע. צילום: בן גבאיליבי רן (מימין), צביקה פיק ומשה אדרי. נהנו מכל רגע. צילום: בן גבאי
ליבי רן (מימין), צביקה פיק ומשה אדרי. נהנו מכל רגע. צילום: בן גבאי
(ליבי רן (מימין), צביקה פיק ומשה אדרי. נהנו מכל רגע. צילום: בן גבאי)
לאחר שסיימו לאכול, התלוו כוכבי המופע לאדרי לסיור במתחם ולא מעט שבחים נשמעו על המקום מצד הכוכבים. בסיום הסיור נהנו מהקרנה פרטית של הסרט החדש ''הג'נטלמנים''.
כוכבי הפסטיגל עם משה אדרי, אדר מור ויגאל עטיה. זכו לאירוח מעולה. צילום: בן גבאיכוכבי הפסטיגל עם משה אדרי, אדר מור ויגאל עטיה. זכו לאירוח מעולה. צילום: בן גבאי
כוכבי הפסטיגל עם משה אדרי, אדר מור ויגאל עטיה. זכו לאירוח מעולה. צילום: בן גבאי
(כוכבי הפסטיגל עם משה אדרי, אדר מור ויגאל עטיה. זכו לאירוח מעולה. צילום: בן גבאי)