ערב פרידה מרגש מאלי מלול, סמנכ"ל המשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע, שפרש לגמלאות אחרי 46 שנים של קריירה ציבורית ועשייה מלאה בתרבות, התקיים בשבוע שעבר.
יאיר נגיד (משמאל) עם אלי מלול. הנחה את האירוע. צילום: דיאגו מיטלברגיאיר נגיד (משמאל) עם אלי מלול. הנחה את האירוע. צילום: דיאגו מיטלברג
יאיר נגיד (משמאל) עם אלי מלול. הנחה את האירוע. צילום: דיאגו מיטלברג
(יאיר נגיד (משמאל) עם אלי מלול. הנחה את האירוע. צילום: דיאגו מיטלברג)
אז ארגנו לו מסיבת הפתעה עליה ניצחו ראש מינהל תרבות ומנכ"ל המשכן לאמנויות הבמה, יאיר נגיד, שגם הנחה את האיוונט, בשיתוף אשתו של אלי, שוש, שהגיעה עם הילדים והנכדים.
מלול הגיע למקום אחרי שביקשו ממנו לעזור לפענח "תקלה" באולם, וכשנכנס עם מנהל ההפקה יגאל רויטמן, הופתע, התרגש וחיבק את כולם, כשהוא מודה על המסיבה שלה לא ציפה.
לאולם במשכן הגיעו עובדים רבים, בכירי התרבות בעיר, בכירים בעירייה וכמובן ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', והרבה אנשים שעבדו עמו במהלך השנים בתחומים שונים, והעניקו לו תשורות ומזכרות.
אלי מלול (מימין) עם רוביק דנילוביץ. הופתע במסיבה מרגשת. צילום: דיאגו מיטלברגאלי מלול (מימין) עם רוביק דנילוביץ. הופתע במסיבה מרגשת. צילום: דיאגו מיטלברג
אלי מלול (מימין) עם רוביק דנילוביץ. הופתע במסיבה מרגשת. צילום: דיאגו מיטלברג
(אלי מלול (מימין) עם רוביק דנילוביץ. הופתע במסיבה מרגשת. צילום: דיאגו מיטלברג)
במהלך הערב הקרינו מצגת עם ברכות מאישים רבים שברכו אותו וסיפרו על פועלו, בהם ראש העירייה לשעבר, דוד בונפלד, אנדריי אוזן, ברכה רגר (שגם הפתיעה והגיעה).
אורי אופק, הנכד של פנחס אופק, ניגן באקורדיון, רוביק ריגש בברכה, וסגירת מעגל היתה הופעה של נוריאל שבת, מנהל מרכז הצעירים, והזמר בר כהן, ששר את השיר "עכשיו התור לאהבה", שלפני שנים רבות היו צוות הווי ראשוני שמלול קידם אותם.
נוריאל שבת ובר כהן. שרו שיר מרגש. צילום: דיאגו מיטלברגנוריאל שבת ובר כהן. שרו שיר מרגש. צילום: דיאגו מיטלברג
נוריאל שבת ובר כהן. שרו שיר מרגש. צילום: דיאגו מיטלברג
(נוריאל שבת ובר כהן. שרו שיר מרגש. צילום: דיאגו מיטלברג)
כיבדו אותו באירוע גם מנכ"לית העירייה, אבישג אבטובי, ומנכ"לית הסינפונייטה באר שבע, קלאודיה צובל, העניקה לו תמונה ייחודית. גם מנכ"ל עמותת "הבית למחול", דדי אלופר, והסמנכ"לית צליל הרוש, ברכו את מלול והעניקו לו קולאז' תמונות למזכרת עם פעילויות מגוונות מתחום המחול והתרבות.