ניגון כחול לבן בכל יום שני באופן קבוע, מקיים פאב ה'חמש על עשר' את ליין המוזיקה הישראלית. בלי קשר לחגיגה הדמוקרטית שתתקיים מחר (שלישי), המסיבה עצמה נחשבת בעיני בליינים רבים כאחד הליינים האהובים והכיפיים שקיימים בעיר.
יום הבחירות שנקבע ליום שלישי נופל עבור חובבי הליין בתזמון מצוין, כך שיוכלו ליהנות ממסיבה ישראלית ציונית בלי לחשוב על השעה המאוחרת. די.ג'יי שלומי כהן יגיע למועדון ויחד עם צוות המקום ידאגו לאווירה מחשמלת וכמובן בשיא הלילה, המפיות שנזרקות לאוויר יהוו את 'יריית הפתיחה' ליום שלמחרת.
פאב חמש על עשר. צילום: עדן זמר (גיליון 09.04.19)פאב חמש על עשר. צילום: עדן זמר (גיליון 09.04.19)
פאב חמש על עשר. צילום: עדן זמר (גיליון 09.04.19)
(פאב חמש על עשר. צילום: עדן זמר (גיליון 09.04.19))
איזה לילה הולך להיות הליין המצליח והוותיק 'פורום לייב' של מועדון ה'פורום' ממשיך להציב את עצמו כאחד המקומות האהובים על אומני ישראל ואחרי שמות גדולים כמו עדן בן זקן, עדן חסון, ברי סחרוף וטונה־פארק, הערב יתארח במועדון הזמר המוכשר איתי לוי.
לוי, שכידוע הוא בן טיפוחיו של אייל גולן, מחזיק במספר גדול של להיטים על פני ארבעה אלבומים מוצלחים, וצפוי להגיע למועדון למופע באורך מלא עם הלהיטים החדשים מהעת האחרונה "חיוך קטן" ו"קירות", וכמובן גם הלהיטים הוותיקים יותר כמו "שתשרף האהבה", "מאמו", "שורדים אהבה", "מסיבה בחיפה", ועוד, שהציבו אותו כאחד המבצעים האהובים על הקהל.
לאחר ההופעה תתקיים במועדון מסיבה בסגנון 'ליין הדגל' עד השעות הקטנות של הלילה כמו שרק מועדון הפורום יודע להפיק. במועדון ביקשו להדגיש כי מי שקנה כרטיס להופעה יוכל להישאר למסיבה, אך ניתן לרכוש גם כרטיס בנפרד למסיבה לאחר מכן בקופות המועדון באותו הערב.
מועדון הפורום. צילום: טישה מאילס, קבוצת צח"ל (גיליון 09.04.19)מועדון הפורום. צילום: טישה מאילס, קבוצת צח"ל (גיליון 09.04.19)
מועדון הפורום. צילום: טישה מאילס, קבוצת צח"ל (גיליון 09.04.19)
(מועדון הפורום. צילום: טישה מאילס, קבוצת צח"ל (גיליון 09.04.19))
ערוץ הכיבוד חוזר לסיבוב שני לאחר שבפורים האחרון הגיעה נטע ברזילי להופעה במועדון, מועדון ה'ברקה' לא עוצר לרגע ומביא לקהל את אחת ההופעות האנרגטיות והטובות ביותר שקיימות כיום בישראל. לידוי, אסטמה ושקד פררה, הלו הם "ערוץ הכיבוד", מגיעים למועדון ומארחים את ג'ימבו ג'יי למופע עם להיטי הענק שלהם: "עור ברווז", "טניה", "קדאווה", "מוזרניק" שכבשו את רחבות הריקודים.
בעבר הופיע 'הערוץ' במועדון, ולאור ההצלחה של המופע הקודם, החליטו לחזור למועדון הבאר־שבעי הוותיק. לאחר ההופעה יתקיים הליין האלקטרוני הקבוע בימי שני עם די.ג'יי בליס, רחבת טכנו עם פאן קימל, וספיישל מיוחד עבור יום השבתון למחרת - רחבת היפ־ הופ. הכניסה לליין האלקטרוני בהצגת תעודת סטודנט.
ברקה. צילום: בן גבאי (גיליון 09.04.19)ברקה. צילום: בן גבאי (גיליון 09.04.19)
ברקה. צילום: בן גבאי (גיליון 09.04.19)
(ברקה. צילום: בן גבאי (גיליון 09.04.19))