איתי שלום. צילום: עדן זמר (גיליון 01.03.19)איתי שלום. צילום: עדן זמר (גיליון 01.03.19)
איתי שלום. צילום: עדן זמר (גיליון 01.03.19)
(איתי שלום. צילום: עדן זמר (גיליון 01.03.19))
מי אני: איתי שלום (27), תושב נהריה במקור, מתגורר בשלוש השנים האחרונות בבירת הנגב במסגרת לימודי תואר שני במינהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון. כבר בגיל עשר החל לעסוק במוזיקה ולמד לנגן בגיטרה ופסנתר. לפני כשלוש שנים החל בהפקת מוזיקה, ולדבריו, הרצון לצאת מהאולפן ולנגן במסיבות החל דווקא לאחר שיצר חומרים ורצה לנגן את היצירות שלו לקהל הרחב.
למרות שאת רוב חייו העביר בצפון, את רוב הניסיון שלו כדי.ג'יי צבר דווקא באזור הדרום: "כמעט שלא יוצא לי לנגן כשאני חוזר הביתה מכיוון שאני מעדיף לבלות עם המשפחה שלי בזמן הפנוי. כאן אני חי סוג של חיים כפולים - במהלך היום אני עובד על התזה שלי ובערב אני מנגן במועדונים".
הפעם הראשונה בה קיבל הדי.ג'יי הצעיר הזדמנות לנגן היתה בפאב הצ'יצ'י, לאחר שנוצר חיבור בינו לבין איש חיי הלילה הוותיק גיל בן דוד. "הזמינו אותי לנגן במסיבת פורים לעובדים של 'קבוצת קמפאי' בפאב ה'כפרה'. לשמחתי, מנהלי האירוע אהבו את המוזיקה שעשיתי ופתחו לי את הדלת למקומות נוספים בבאר שבע".
איפה תמצאו אותי מתקלט: "כיום אני מנגן לרוב בליין הסטודנטים בימי רביעי בברקה, בנוסף אני מנגן די הרבה בימי חמישי ב'כפרה' בעיר העתיקה ובפאבים הסטודנטיאליים בעיר כמו ה'בנג'י', ה'מנגה' וה'אלכסנדר'. מדי פעם יוצא לי לנגן גם במסיבות במרכז הארץ".
משקה אלכוהולי מועדף: "אני מתמיד באימונים בחדר הכושר כמה פעמים בשבוע, לכן אני לא מרבה בשתיית אלכוהול. אם אנחנו יוצאים עם חברים לבלות, אני מעדיף בירות, ואם כבר בירות, אז חצי גינס ואני מסודר לכל הערב".
דברים שאני אוהב לנגן: "בראש ובראשונה חומרים שלי. מבחינת סגנונות מוזיקליים, אני מתחבר יותר למוזיקה שחורה ומוזיקת רגאטון. אני מאוד אוהב לערבב חומרים מכל מיני ז'אנרים שונים ומשתדל שהערב יהיה מגוון. מבחינת אומנים, הפייבורטים שלי מבחינת חומרים הם דרייק וקניה ווסט. לדעתי, יש להם יצירות מוזיקליות שתמיד עובדות במסיבות. לרוב הם קולעים לטעם של הקהל בכל שיר שלהם".
קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "בספטמבר האחרון טסתי לתאילנד לטיול עם חברים לפני תחילת הלימודים. במהלך החופשה היינו במסיבת 'פולמון' ולמחרת ב'אפטר פולמון'. ניגן שם די.ג'יי, שחבר שלי, בדרך לא דרך הכיר אותו, והוא נתן לי לעלות לבמה לסט שלי. ברגע שאתה עולה על העמדה, אתה מבין את גודל המעמד כשמתחתיך עשרות אלפי אנשים שפשוט בטירוף על מה שאתה עושה בכוחות עצמך. זה היה רגע שבו הבנתי כמה כוח יש למוזיקה עלינו כבני אדם. לא משנה מי אתה או מה אתה - המוזיקה מחברת בין כולם".