ויקי קנפו נכנסת לבית האהח הגדול. צילום באדיבות רשת 13ויקי קנפו נכנסת לבית האהח הגדול. צילום באדיבות רשת 13
ויקי קנפו נכנסת לבית האהח הגדול. צילום באדיבות רשת 13
(ויקי קנפו נכנסת לבית האהח הגדול. צילום באדיבות רשת 13)
אחרי ימים של שמועות, הכחשות וניחושים, אמש (שבת) גילינו יחד עם כל שאר הצופים, מי הם הסלבס שהתנתקו ל-50 ימים מהאינסטגרם ונכנסו לבית "האח הגדול".
אם בעונה הקודמת הכרנו את מי שעכשיו עושה כותרות כבת זוגו החדשה של אייל גולן, דניאל גרינברג, הרי שבעונה הנוכחית אין שמות חדשים ולא מוכרים. ברור, זאת כל המטרה בעונת VIP.
15 מתמודדים מוכרים יצאו אתמול אל הקור של נווה אילן, פסעו במעלה המדרגות ונכנסו לבית המדובר ביותר בארץ. בין השאר ראינו שם את המוזיקאי עדי לאון, אורלי רביבו הלא היא "א' מבית הנשיא", כוכב הרשת בן זיני שאמר ביי ביי לזוגתו טיילור מלכוב, וגם נציגות דרומית אחת - ויקי קנפו, הצועדת המוכרת ממצפה רמון.
View this post on Instagramקבלו את הדיירת העשירית - ויקי! A post shared by האח הגדול (@bigbrotherisrael) on Jan 12, 2019 at 12:58pm PST
באתר רשת 13 נכתב: "ויקי היא אישה חזקה, אופטימית ושמחה שממשיכה לעבוד קשה כל חייה כדי לתת לילדים שלה, מאמינה בשינוי ורוצה להמשיך ולהיאבק למען נכים, חד הוריות, אוכלוסיות מוחלשות ופריפריה, לכן, מעוניינת להיכנס לבית האח ולהשמיע את קולה".
בראיון הכניסה סיפרה קנפו על ההחלטה שלה להיכנס לריאליטי החושפני: "פעם בחיים אני רוצה לעשות מהשו בשביל עצמי, שיהיה לי שקט מהעבודה". אז ויקי, שיהיה בהצלחה!