ערן דבורה. צילום: טישה מאיילס (גיליון 31.08.18)ערן דבורה. צילום: טישה מאיילס (גיליון 31.08.18)
ערן דבורה. צילום: טישה מאיילס (גיליון 31.08.18)
(ערן דבורה. צילום: טישה מאיילס (גיליון 31.08.18))
מי אני: ערן דבורה (41) תושב באר שבע. גרוש ואבא לעימרי. דבורה החל את דרכו כבר בגיל 15 כשהיה מאזין קבוע לתוכנית המיתולוגית של די.ג'יי עופר נחשון "קופסת הלהיטים" ברשת ג'. "פעם היינו מקליטים את הלהיטים על קסטה ועושים מסיבות עם אותם דיסקים. ככה התאהבתי בתחום". בגיל 17 התחיל דבורה לעבוד כדי.ג'יי בלהקת 'SKY' של יוסי שני ממועדון הברקה, ולאחר כשנה החל לעבוד במועדון הפורום. הוא היה הדי.ג'יי הראשון שניגן יחד עם טייסטו במועדון. דבורה הוא גם שם מוכר בעולם החתונות ומעל 20 שנים עובד בתחום. לפני שלוש שנים פתח את חברת 'באזזזזזזז' מוזיקה לאירועים.
איפה תמצאו אותי מתקלט: "רזידנט במועדון הפורום בליין ימי שישי".
משקה אלכוהולי מועדף: "אני לא שותה אלכוהול בכלל. מבחינתי, מים או סודה עושים את העבודה".
דברים שאני אוהב לנגן: "הרבה רגאטון ומוזיקה על פי הסגנון של המסיבה. לפי הניסיון שלי, הקהל מתחבר לאומנים כמו MALUMA, J BALVIN ברגאטון ובאופן כללי CALVIN HARRIS, ARMIN VAN BUUREN ו־TIESTO מייצרים מוזיקה שהקהל מאוד אוהב".
קטע שלעולם לא אשכח ממסיבה: "לפני כמה שנים ניגנתי ב'מצעד האהבה' בתל אביב על משאית בחום אימים. ביקשתי מזיו סרור, חבר שהיה איתי שם, שיביא לי בקבוק מים. התחלתי לשתות ופתאום הרגשתי טעם של ערק. בגלל שאני לא רגיל לאלכוהול, ירקתי הכל על הפטיפונים והתעלפתי שם. המוזיקה כבתה לגמרי ולא הצלחתי להמשיך לנגן".