סיעת 'באר שבע ביתנו' תתמוך בפימה פיינבלום. בצעד מפתיע ולא צפוי, הסיעה על שלושת חבריה במועצה, תתייצב לצד רשימת 'כוח באחדות' בראשות המתמודד לראשות העירייה, אפרים (פימה) פיינבלום.
היום בערב (רביעי) תתכנס מועצת העירייה לישיבה שלא מן המניין שתכליתה קביעת סיעות המועצה היוצאת מה שידוע כ'ישיבת הזדהות'. בישיבה זו יכריזו חברי המועצה לאיזה רשימה הם מעבירים את המנדטים שלהם.
פימה פייבלום (מימין) עם יהודה אלוש. זכה לתמיכה לא צפויה. צילום: פרטיפימה פייבלום (מימין) עם יהודה אלוש. זכה לתמיכה לא צפויה. צילום: פרטי
פימה פייבלום (מימין) עם יהודה אלוש. זכה לתמיכה לא צפויה. צילום: פרטי
(פימה פייבלום (מימין) עם יהודה אלוש. זכה לתמיכה לא צפויה. צילום: פרטי)
מדובר בישיבה דקלרטיבית הנהוגה לפני הבחירות, ומשמעותה בעיקר במימון לסיעה אליה עוברת התמיכה של חברי המועצה. חבר המועצה, ולרי מיגירוב מטעם סיעת 'באר שבע ביתנו' הודיע לא מכבר על תמיכתו בפימה פיינבלום ואף הוצב כמספר 2 ברשימת 'כוח באחדות'.
מיגירוב ציין בשיחה עם מיינט באר שבע, כי "חשוב לנו שרשימת 'כוח באחדות' תקבל כמות מנדטים טובה בבחירות ותחולל שינוי לטובת התושבים". עוד אמר מיגירוב כי סיעת 'באר שבע ביתנו' עימה הוא נמנה, כבר קיבלה החלטה לתמוך ברשימתו של פיינבלום וקיימת הסכמה לצעד זה.
בתוך כך, פימה פיינבלום מקיים חוגי בית וכנסים על פי סדר יום שנקבע, וממשיך במרוץ למרות שלא מעט אנשים מפקפקים אם הוא יתמיד וילך עד הסוף. פיינבלום (82) נחשב עד עתה למתמודד המבוגר ביותר בארץ שמבקש לכבוש את ראשות העירייה.
בשבועות הקרובים יחשוף פיינבלום את הרכב רשימתו וזהות הדמויות שימוקמו בחמישייה הראשונה, וכבר עתה הם רומזים שיהיו הפתעות.