הולך בדרכו. איציק דהן, בנו של הרב מישאל דהן המנוח, לשעבר רבה הראשי של באר־שבע וראש אבות בתי הדין, יעמוד בראש רשימה חדשה בשם 'קול באר שבע', המצטרפת למערכת הבחירות המקומית. מספר שתיים ברשימה יהיה איציק אמור, סגן אלוף במיל' שכיהן בעבר כיו"ר המועצה הדתית בבאר שבע וכמנכ"ל של מספר חברות פרטיות. "אנחנו נהיה צמודים כתף אל כתף ביחד", אומר דהן על שיתוף הפעולה הצפוי ביניהם.
איציק דהן. צילום: עידן הצילום (גיליון 27.07.18)איציק דהן. צילום: עידן הצילום (גיליון 27.07.18)
איציק דהן. צילום: עידן הצילום (גיליון 27.07.18)
(איציק דהן. צילום: עידן הצילום (גיליון 27.07.18))
דהן, נשוי לסיגלית ואב לארבעה ילדים, מוכר לא רק בגלל השיוך המשפחתי כבנו של הרב הראשי לשעבר, אלא כמי שכיהן בתפקידים מרכזיים במועצה הדתית בבאר שבע. דהן שימש בעבר כמנכ"ל המועצה הדתית, עוזר יו"ר המועצה ויו"ר הוועד הארצי של המועצות הדתיות בארץ.
"אני הולך בדרכו של אבי ומורי, הרב הראשי וראש אבות בתי הדין, שדרכו הייתה קירוב לבבות, למצוא את המאחד ולא את המפריד, לדבר בגובה העיניים, לפעול למען הצרכים והזכויות של התושבים הפשוטים בעיר, ולהיות להם לפה", אומר דהן.
לשאלה, האם הרשימה החדשה הולכת להתחרות עם ש"ס, השיב דהן כי "אנחנו לא מתחרים עם אף מפלגה, אנחנו מביאים משהו חדש ומרענן. איציק אמור קיבל החלטה למען הציבור, הוא מביא מניסיונו הרב, וביחד נוביל את הרשימה להישגים חסרי תקדים. הסיסמה שלנו היא 'עושים יותר ומדברים פחות'".