הסינפונייטה ומקהלות קונסרבטוריון באר שבע יגרמו לילדכם להתאהב במוזיקה קלאסית בקונצרט "מכשף המילים" בניצוחו של חן צימבליסטה במסגרת הסדרה לכל המשפחה.
המחזמר הינו הפקה מקורית לתזמורת, מקהלה ושחקן. הסיפור מתאר עולם שבו שירי הילדים המוכרים והאהובים ניצבים בסכנה. בעולם כזה, התסכול והייאוש משתלטים, במקום לשיר רק רבים וכועסים, אמא לא יכולה לשיר ולהרגיע את בנה התינוק, הזיכרונות נעלמים, כולם מבולבלים והשמחה איננה.
חן צימבליסטה. מנצח על תזמוורות מובילות בעולם. צילום: אלכסנדר חניןחן צימבליסטה. מנצח על תזמוורות מובילות בעולם. צילום: אלכסנדר חנין
חן צימבליסטה. מנצח על תזמוורות מובילות בעולם. צילום: אלכסנדר חנין
(חן צימבליסטה. מנצח על תזמוורות מובילות בעולם. צילום: אלכסנדר חנין)
שני ילדים אמיצים, לילי ויונתן, יוצאים למסע להציל את העולם. הם פוגשים בדרכם מכשף מסוכן שכולו מלא במחשבות רעות. הוא שגונב את המילים מהשירים ולא מתכנן להפסיק.
לילי ויונתן עוקבים אחריו במטרה לשחרר את המילים ולהחזיר את השירים אל העולם. בעזרת הקהל, הם מדקלמים את שיר האור, שעוזר להם להשיג את מטרתם.
המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה משמש כמנצח ומנהל מוזיקלי בסדרות מוזיקה מובילות ברחבי הארץ ומנצח ומנגן עם תזמורות מובילות ברחבי העולם.
במהלך 2016 עמד בראש המחלקה לכלי הקשה והתזמורת של אוניברסיטת דלאוור, ארצות הברית. במסגרת עמותת מפעל המוזיקה שייסד ועומד בראשה. כנקשן ואמן מרימבה, צימבליסטה קיבל המלצה ממאסטרו זובין מהטה כבר בהיותו בן 16, ומאז הופיע כסולן עם מרב התזמורות בארץ כולל הפילהרמונית הישראלית.
יום שלישי (4.2), שעות 17:00 ו־18:30, המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע.